O firmie

Biuro rachunkowe ACOMA już od 1992 roku oferuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-księgowej firm. Doświadczenie zdobyte przez 20 lat pozwala nam zapewnić najwyższy standard świadczonych usług doradczo - księgowych przy zachowaniu pełnej dyskrecji oraz bezpieczeństwa gwarantowanego przez ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej doradców podatkowych.

Powołaniem naszego biura jest pomaganie podmiotom gospodarczym w borykaniu się z problemami rachunkowo – podatkowymi.

Biuro rachunkowe ACOMA jest partnerem dla małych i średnich przedsiębiorstw, który rozumie ich potrzeby i wspiera w prowadzeniu działalności gospodarczej , służy pomocą w rozwiązywaniu problemów podatkowych. Pomaga w rozwoju poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie usług księgowo-kadrowych.

ACOMA działa na podstawie licencji doradcy podatkowego (licencja Ministerstwa Finansów nr 04113) i jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Łódzki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem oraz prowadzeniem firmy. Zapewniamy naszym klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami.


Gwarantujemy pełną dyskrecję.


  • Zapraszam do współpracy.
  • Doradca podatkowy
  • Anna Błoch-Boniecka

Acoma. Wszelkie prawa zastrzetżone